Aug 2, 2013
Firma ALVI przygotowała dla dzieci z alergią specjalne kołderki i poduszki. Są one wypełnione włóknem Hollofil® Allerban ®, które są w naturalnie antyalergiczne i posiadają dodatkowe składniki hamujące rozwój bakterii. Dziecko alergiczne będzie tu zdrowo i spokojnie odpoczywało. Specjalny aktywny czynnik przerywa łańcuch pokarmowy roztoczy – niszczy grzyby, bez których złuszczony naskórek nie może stanowić pożywienia dla roztoczy i prowadzi do ich wyginięcia. Poduszka dzięki specjalnemu wypełnieniu dostosowuje się do śpiącego dziecka, umożliwia odpowiednie podparcie głowy i szyi.
Apr 27, 2013

Tkanina TENCEL & Dry otwiera nową epokę w technologii włókien. Jej niespotykane właściwości oraz aspekty ekologiczne stawiają ją na szczycie włókien stosowanych do produkcji artykułów dla dzieci firmy Alvi.


Jako uznany producent pościeli dziecięcej, jesteśmy siostrzaną firmą westfalskiej marki, istniejącej na rynku już ponad pół wieku. Oferujemy produkty dla dzieci i akcesoria niemowlęce, które zdobyły uznanie licznych Klientów w całej Europie.

Co można znaleźć w naszym katalogu? Właściwie wszystko, co potrzebne jest świeżo upieczonym rodzicom i ich pociechom. Jest tu szeroko rozumiana pościel dziecięca: materace dla dzieci, kołderki dla niemowląt, poduszki do karmienia, śpiworki dla niemowląt. Stale poszerzamy naszą ofertę i dokładamy wszelkich starań, by spełniała ona wszelkie wymogi bezpieczeństwa i piękna.

Proponujemy starannie wykonane i niezwykle estetyczne produkty, stąd na przykład materacyk do łóżeczka, rożek dla dziecka lub śpiwór do wózka czy kołyski zapewni naszym milusińskim doskonałą ochronę, pełen komfort, lecz również doskonale komponować się będzie z wystrojem pokoju czy wózka.

Na szczególną uwagę zasługują stosowane przez nas materiały. Przykładowo tkanina Tencel jest rewolucyjną propozycją łączącą delikatność jedwabiu, wytrzymałość poliestru, chłód lnu, chłonność bawełny oraz ciepło wełny. Nie dziwi zatem, że tkanina Tencel i inne nasze materiały wyróżnione zostały europejskim certyfikatem bezpieczeństwa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, obejmującą akcesoria niemowlęce i produkty dla dzieci!